Hosszú volt az út idáig, de méltóan végig jártuk azt.
2026. jún. 2. 13:45,
Nincsenek hozzászólások
JVSC-Komádi IFI csapatát adta a Biharkeresztesi VSE Felnőtt csapatának.
A bajnokságban 10 csapat nevezett, Báránd, Esztár, Derecske, Ebes, Konyár, Földes, Nádudvar, Nagyrábé, Nagyhegyes, és Komádi.
Csapatunk a Vármegyei II. Osztály déli csoportjában a dobogó 3. fokán Bronz éremmel zárta a szezont.
Légy büszke Komádi, mi is büszkék vagyunk a fiataljainkra. Gratulálunk az edzők munkájának! Külön gratulálunk Rácz Tibornak, K. Nagy Balázsnak, K. Nagyné Karácsony Anita elnökasszonynak a csapatért tett munkájukért.
Gratulálok minden játékosnak! A csapat kapitányoknak Mohácsi Laurent Arnold és Peti Veres nek.
Jövőre folytatjuk!
Kövessék legfrisebb híreinket honlapunkon is:
|
| |
|
| |